כל הקטגוריות
חֲדָשׁוֹת

חֲדָשׁוֹת

בית> חֲדָשׁוֹת

מהם היתרונות של בורג ואום מנירוסטה?

זמן: 2022-10-21 צפיות: 27

לעתים קרובות רואים בורג ואום מנירוסטה, לעתים קרובות ניתן להשתמש בהם. ברגי נירוסטה ישימים במיוחד. הרשו לי ללוות אתכם יחד כדי להבין זאת להלן:

图片 1

1. יכולת הסתגלות חזקה יותר. עבור ברגי נירוסטה, עם גודל החוט הזכרי, אז ניתן להשתמש בכולם. ניתן לראות שקטגוריית היישום היחסית של בורג ואום מנירוסטה נפוצה יותר מאשר ברגי העוגן המסורתיים.
2. ההתקנה פשוטה יותר. בורג העוגן המסורתי בעבר מורכב מאוד בקישור ההתקנה, אך כעת בורג הנירוסטה והאום בכל התהליך פשוטים יחסית, מה שמשפר את רמת הנוחות עבור משתמשים רבים.
3. הבעיות שנתקלות במהלך ההתקנה מצטמצמות, ואין צורך לדאוג לנטייה של קידוח בריח העוגן המסורתי. על פי סיבת השורש של עמידות בפני קורוזיה וקרע של הבורג והאום מנירוסטה, ניתן לפתוח את החור מיד בתהליך התקנת אטב הנירוסטה, ולאחר מכן להתקין, כך שקצב המעבר יכול להיות קרוב ל-100% .
4. ערכת העיצוב היא חדשנית. ערכת עיצוב מסוג זה יכולה להבטיח שהיופי של אטב הנירוסטה יתחזק מאוד.
5. אין בלבול בתהליך המיותר, פשוט ממלאים את החור בבורג הנירוסטה, או הסר את החלק הנוסף, כדי שיוכל להבטיח את הבטיחות, שהיא פשוטה יחסית, ולא יפגע ביפים והנדיבים.
6. זה יכול להבטיח שלבורג והאום הנירוסטה יהיו יותר מאפיינים בתנאי ההתקנה, ולהבטיח שרמת היישום של הברגים שופרה מאוד.
7. עמידות מצוינת בפני קורוזיה, עייפות ופגיעה באנרגיית קורוזיה, המשמשת במשאבות, שסתומים ומתקנים אחרים במקרה של כמה חומרים אנטי קורוזיביים.
כמה עולה דרגת החוזק הממוצעת של בורג ואום מנירוסטה?
דרגת החוזק היא בדרך כלל בין 4.8 ל-6.8, בגלל הקשר בין טיפול לא קשה, החוזק אינו גבוה במיוחד, היתרונות העיקריים של בורג ואום נירוסטה טמונים בעמידות בפני קורוזיה, חוזק מתיחה.
ודרגת חוזק בורג פלדה אחרת היא גדולה יחסית, יש יותר מ-3.6-12.9,10 דרגות חוזק, פלדת פחמן רמת החוזק גבוהה יותר, בבחירה, ניתן להתאים בהתאם למצב הספציפי של החיבור.

图片 2

קטגוריות חמות