כל הקטגוריות
חֲדָשׁוֹת

חֲדָשׁוֹת

בית> חֲדָשׁוֹת

מהן שיטות השימוש והשימושים של ברגים ראש כפולים?

זמן: 2022-11-04 צפיות: 32

Bolts are inseparable in our lives. They are typically used on relatively large buildings or large machines. Although the bolts look simple, they are very powerful. If the machine does not have double head stud bolts, there may be no way to operate. Double head stud bolts are also easier to use than other bolts. Typical use is irreplaceable by other bolts, for example, when used for thicker connections. These pairs of ברגים ראש חשובים מאוד.

אז מהי שיטת הייצוג והתקן של הברגים, אותם אסביר בהרחבה מתחום העיטור להלן.

800.1

מהי צורת הבורג?

ברגים כלליים עם ראש כפול מתבטאים כך: M12? 00 GB / T901-88 (סטנדרטי) 35 # / 35 # (חומר) רמה 8.8 / 8 (רמת אפנון) פירושו: קוטר = 12 מ"מ אורך = 100 מ"מ GB / T901-88 הוא התקן הלאומי.

לדוגמה, בדרך כלל משתמשים ב-M12 * 1.25. אם שני הקצוות הם מאותו חוט, M12-1.25 * L (אורך של חוט אחד) -M12-1.25 * L (אורך של חוט אחד) * L (אורך כולל של חוט אחד) יכול להתבטא כ: ברגים עם ראש כפול . אם יש שש פינות באמצע, זה יכול לבוא לידי ביטוי: ברגי רידוד ראש כפול משושה.

800.2

המטרה ועקרון העבודה של ברגים ראש כפולים מתייחסים לבורג בקוטר גדול יותר, שיכול להיות גם ללא ראש. יישום אופייני של ברגי עוגן מקומיים, או בדומה לברגי עוגן, כאשר החיבור העבה, ברגים רגילים לא יכולים להשיג.

מפרט הברגים מסומן במפרט הברגה d=M12, אורך נומינלי L=80 מ"מ, דרגת ביצועים 4.8 ברגים באורך שווה מסומנים במלואם עם: GB / T901M1280 803, ברגים ראש כפולים מתאימים גם לציוד ואביזרים גדולים ל להיות מותקן. לדוגמה, מושב החותם המכני, מסגרת המפחית וכו'.

לאחר ההצמדה, הברג קצה אחד לתוך הגוף ואת הקצה השני את האום. מכיוון שהחוטים עלולים להישחק או להזיק, נוח להחליף עם ברגים ראש כפולים. השתמש בבריחי ראש כפולים כאשר המחבר עבה מאוד ואורך הבורג ארוך מאוד. בעת שימוש בברגים דו-ראשיים בעבודה מעשית, חיבור ההברגה יתרופף ויאבד מיעילותו לאחר חיכוך חוזר.

לכן, יש צורך לבצע עבודה טובה של תחזוקת הברגים בזמנים רגילים. כאשר חלק מהציוד הגדול פועל כרגיל, אם נמצא שהפעולה לא יציבה או מתרחש רעש חריג, אבל גם כדי לעצור את הצ'ק-אין בזמן. בדרך כלל, במהלך כל תקופת תחזוקה, יש צורך לבדוק בקפידה את ברגי הדו-ראש שהוחלפו לאחרונה ואביזרים אחרים לפני השימוש כדי למנוע בעיות גדולות יותר. כל עוד אתה יודע את הפרטים הספציפיים האלה, תבין שיש כל כך הרבה סוגים של ברגים ראש כפולים.

800.3

אז בעתיד הצורך שלהם לקנות ברגים ראש כפול יהיה שימושי. בגלל שיש הרבה גדלים ומפרטים של מחברים אלה, אבל יש הבדלים קטנים בין כל דגם, אבל תמיד להכיר אותם.

אם אתה צריך מידע נוסף על ברגים עם ראש כפול, מצא אותנו דרך פרטי הקשר בפינה השמאלית התחתונה.

קטגוריות חמות