כל הקטגוריות
חֲדָשׁוֹת

חֲדָשׁוֹת

בית> חֲדָשׁוֹת

היכן ניתן להשתמש ברגים בצורת U?

זמן: 2022-10-21 צפיות: 22

כולנו יודעים שבעידן המודרני של יציקת בטון מזוין, ברגים הם מחברים בכל מקום בחיים ובייצור המודרניים, המשמשים בדרך כלל עם אגוזים לחיזוק המחברים בין שני חלקים עם חורים פתוחים.
כאשר קבוע, בדרך כלל כל עוד מפתח הברגים עבור סיבוב בכיוון השעון על הקו, בפירוק של סיבוב נגד כיוון השעון ניתן להוריד. ברגים מסוג U משמשים בדרך כלל במשאיות לייצוב השלדה והמסגרת של מכוניות, כגון קפיצי פלדה המחוברים באמצעות ברגים מסוג U.
ברגים מסוג U נמצאים בשימוש נרחב, אך משמשים גם להתקנת מבנים, חיבורי אביזרים מכניים, כלי רכב וספינות, גשרים, מנהרות ומסילות ברזל וכו'.   
מנקודת המבט של היישום של בורג מסוג U לעיל, ראה בעיקר את השדה היחיד שאנו מכירים, בורג מסוג U המשמש לקיבוע שלדות ומסגרת רכב, מכאן אנו יכולים להבין, בורג מסוג U עבור חלקים קבועים, לא לתת לחלק כזה כמו עומס יתר או עודף משקל והחלקה, אז ספר לנו יותר על התוכן של בורג מסוג U.

图片 1

מדוע ניתן להשתמש ברגים מסוג U בשימוש כה נרחב?
טכנולוגיית עיבוד בורג מסוג U מחולקת בדרך כלל לכיפוף קר וכיפוף חם, בורג מסוג U הוא בורג הרכיבה על סוסים, השם האנגלי של בורג הרכיבה על סוסים הוא U-bolt, הוא חלק לא סטנדרטי.
צורתו בצורת U, מה שנקרא גם ברגים בצורת U, שני הקצוות יכולים לשלב עם חוט האגוז, המשמש בעיקר לקיבוע צינורות כגון צינורות מים או חלקים כגון קפיץ לוחית לרכב, כי הדרך של חפצים קבועים היא כמו אדם רוכב על סוסים, אז זה נקרא בריח רכיבה על סוסים.
צורות עיקריות: חצי עיגול, זווית ישרה מרובעת, משולש, משולש אלכסוני וכו', ברגי U משמשים בדרך כלל להתקנה וקיבוע, הם יכולים לשמש גם עבור חוט קבוע יכול לשמש גם לחיבור שני אביזרים, ברגי U משמשים בדרך כלל ב ציוד הייצור בבית המלאכה.
יצירת ברגים מסוג U, בדרך כלל הבורג הארוך מכופף למבצר וברגי U מרובעים מפלדה, מכיוון שהבורג הוא חומר פלדה, כדי להתכופף לסוג U, יהיה צורך בכוח רב, לפני שהמסך יהיה רק ​​לוח פלדה, בתהליך של כיפוף, בכוח רב, פלדה קלה לעיוות כלפי חוץ, להשפיע על השימוש.
יש לנו הרבה ברגי U בחיינו, וברגי U אכן ממלאים את חיינו בנוחות. לדוגמה, הברגים בצורת U כמו קליפסים קטנים המשמשים בוילון, והברגים מסוג U המשמשים בכלי התחבורה שלנו משמשים בדרך כלל בבלימת זעזועים.
למעשה, לעתים קרובות אנו רואים ברגים בצורת U בחיינו, אך בדרך כלל לא אכפת לנו מהם.

图片 2

קטגוריות חמות