כל הקטגוריות
ברגים אל חלד

ברגים אל חלד

בית> מוצרים - > ברגים אל חלד

DIN 933 din931 Inox נירוסטה דופלקס פלדה משושה בורג ברגים משושה


מקום מוצא:

שנחאי / ג'ה-ג'יאנג, סין

שם המותג:

T&Y

מספר דגם:

M5-M72, 1/4”--3”

הסמכה:

ISO9001-2018

חקירה
תיאור

כמות מינימום הזמנה:

200 ק"ג או על בסיס דרישה

מחיר:

0.1 דולר-0.5 דולר לגודל

פרטי אריזה:

בתפזורת בקרטון או באריזה קטנה ואז במשטח

זמן משלוח:

15-30 ימים או על פי דרישה

תנאי תשלום:

TT, LC, ווסטרן יוניון

אספקת יכולת:

1000 טון לשנה

DIN 933 din931 Inox Stainless Steel Duplex Steel Hex מתברג hex Bolts פרטים מהירים:

1. מלאי עבור כל פריט סטנדרטי, המוביל המהיר ביותר
2. OEM & ODM מקובל
3. ספק ויצואן ברגים אלן מסין
4. צוותים מיומנים ביותר העומדים לרשותכם למתן ייעוץ ופתרונות מומחים

חומרת T&Y - DIN 933 din931 Inox נירוסטה דופלקס פלדה משושה ברגים משושה ברגים ספק ויצרן בסין.

חומרת T&Y היא יצרני ברגים משושה מפלדת אל-חלד המצוינת שלך:
T&Y Hardware היא מקור אמין לכל החומר. עבור השימוש בחברות הרכב והבנייה המבניות והתעשייתיות שלך, אנחנו יצרני הברגים המשושים מפלדת אל-חלד האמינים.
כלי המוצרים שלנו זכו להערכה רבה על שום התפשרות על איכות. אנו משתמשים בחומר ברמה הגבוהה ביותר תוך ייצור האיכות הבטיחותית ביותר. המחבר שלנו הוא אחד החומרים העמידים לאורך זמן המשתמשים בעולם מעשי עם שירות אמין. עיין בארכיון העשיר שלנו כדי לקבל את המוצר שלך.
ל-T&Y Hardware ניסיון של 19 שנים בברגי משושה מנירוסטה. יש לנו גם את כל המחלקות של המחבר, כולל 18-8 / 304, 316 אל חלד. למה אתה דואג לגבי ברגי משושה מפלדת אל חלד מסוג B8 שלך וברגים מסגסוגות, כאשר יש חומרה של T&Y עם איכות ומחיר סביר.
מכיוון שישנם סוגים שונים של מחברים עם מגוון רחב, אנו מתמקדים בכולם בלהיות הפתרון היחיד שלך. סגנונות ראש, צורות חוטים, צורות כתף וסגנונות נקודתיים נמצאים במלאי לייצוא. בין אם הברגים המשושים שלו מנירוסטה או האומים, מחברי הנירוסטה מייצרים תוך הקפדה על בדיקות מוצר לפי ISO9001.
T&Y Hardware תמיד מעדיפה את הליך העיבוד לייצור מגוון רחב של מחברים במעט ריצות ייצור. ועבור אחרים, שיטת הכותרת הקרה מתאימה ביותר כדי לשמור על המאפיין של כל דגמי המחברים.

ספקי הברגים המשושים מפלדת אל-חלד המקורית ביותר - T&Y חומרה:

T&Y Hardware הוא מגוון שלם של ספקי שירותי ברגים ואומים משושה מנירוסטה. יש לנו מספר רב של ברגים משושה ואגוזים מנירוסטה לייצוא. ל-T&Y Hardware יש גם 15 שנות ניסיון בייצוא ברגי משושה מנירוסטה ברחבי העולם.
לחוויה טובה יותר שלך, אנו מעצבים את ברגי המשושים מנירוסטה לפי הדגם האמין ביותר. T&Y Hardware משתמשת בטכנולוגיה הגבוהה העדכנית ביותר לברגי משושה מנירוסטה Inox. המחבר האיכותי שלנו מיועד גם עבור שלוש חברות הריהוט המובילות באירופה.
מחברי נירוסטה בדרגה ימית אלה עמידים בפני תרסיס מלח. עבור ברגי נירוסטה 316 Inox, T&Y Hardware מוסיפה ערך נוסף במגוון העשיר של מחברים. זה זמין בכל קוטר. זה גם מותאם לשימוש במצבים שונים.

כל אבות הטיפוס של ברגים משושה אל חלד מיצרני מחברי נירוסטה של ​​T&Y Hardware:

עבור חומרי נירוסטה, אנו מציעים הברגה מלאה, רכיבי קיבוע, מחברים תעשייתיים ובנייה. זה גם מעוצב עם ראש משושה. אבות הטיפוס הבאים זמינים במלאי.
● ברגי נירוסטה M10
● ברגי נירוסטה M8
● ברגי נירוסטה M6
● ברגי נירוסטה M12
לא משנה שאתה צריך אורך שונה, גודל חוט או סגנון ראש שונה. T&Y Hardware מספקת גם את כל הזנים עבור חומר נוסף, גימור חיצוני, דרגת יצרן ומעמד.
בתור הברגים המשושים המצוינים ביותר מסוג Inox נירוסטה, T&Y Hardware מציעה את ברגי הנירוסטה האלה ASTM-304 ו-A2, A4 עם אישור DIN/ISO. בטווח 18-8 נירוסטה, יש לנו ברגים s30400, שהם סטנדרטיים יותר מכל יצרן מחברים אחר. וגם עבור מחברי נירוסטה A2 ו-A4 נירוסטה.
מלבד אוספים אלה, T&Y Hardware מייצרת גם ברגים, אומים וברגים דופלקסים 2205 עם מפרטים מותאמים אישית. אם אתם מחפשים ברגים משושה מנירוסטה Inox העשויים מאלומיניום, אנא עיין בקטלוג שלנו באתר האינטרנט שלנו. כחברה מובילה של Inox נירוסטה hex Bolts, אנו מחויבים לענות על הצורך שלך בחומרי מחברים. כגון ברגים וברגים מנירוסטה BSF כלולים במלאי הזמין לייצוא.

בקשה


2 יישום

תעודה

הסמכה 1

תערוכה

תערוכה

משוב לקוחות

משוב לקוחות

שאלות ותשובות של לקוחות

חקירה

קטגוריות חמות